.

نوع فایل : Pdf

حجم فایل : ۵۶۸ KB

نویسنده فایل : حمید دوست محمدیان، نسیم پریدر

منبع فایل : مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات

رمز فایل : www.accfile.com

توابع از ابزارهای بسیار ارزشمند در صفحه گسترده هاست، صد ها تابع در کاربردهای مختلف با ساده ترین شکل ممکن، راه را در نهایت سهولت هموار می کنند.
در اینجا بعضی از توابع که در رشته های حسابداری و مدیریت کاربرد بیشتری دارد، یعنی توابع مالی ، آماری  و ریاضی  به طور کامل بیان می شود.
شایان ذکر است که توابع در تمام صفحه گسترده ها یکنواخت عمل  می کنند، ولی در شکل تابع گاهی اختلافات کوچکی دارند اما به هر حال نتیجه یکی است.
امروزه سازمان ها با بازارهای بسیار پویا روبرو هستند که با محیط هایی که سرعت ، انطباق پذیری، و همسوسازی را به عنوان رویه های کلیدی برای کسب مزیت رقابتی پایدار الزام می کند، شناخته می شوند.
حسابرسی زنجیره عرضه و عملیات ابتدایی دخالت سیستماتیک برای تغییرات بازار و بهبود حمایت از پروژه ها مناسب است. بخش اصلی حسابرسی مرحله شناسایی است. هیچ حسابرسی موفق نیست، مگر درک کاملی از اینکه چگونه اجزا تشکیل دهنده یک سازمان با یکدیگر در تقابل هستند، را داشته باشند ( افراد ؛ فرایندها، تکنولوژی). یعنی تعاملاتی که سیستم را تشکیل می دهند و اینکه چگونه این مقامات در عملکرد کلیدی مبتنی بر بازار منعکس می شود.
خروجی اصلی شناخت، توسعه نقشه های روابط علی ومعلولی توضیحی است. بسیاری از رویکردها ها وابزارهای شناختی موجود به صورت پایه ای مورد بازنگری قرار گرفته اند.یک رویکرد حسابرسی جدید در این تحقیق توسعه داده شده است که بر پایه دو فرض اساسی می باشد.
گاهی اوقات مسائل مرتبط با فرایندها حل نمی شوند، چرا که شرکتها در شناسایی آنها با مشکل مواجه می شوند. از سوی دیگر ارزیابی تکنولوژی های نوآورانه یا رویه های مدیریتی نه تنها راهی برای حل مسائل پنهان بلکه برای توسعه مدلهای جدید کسب وکار ارائه می کند و اجازه انجام کارهایی را می دهد که سازمان بدون از بین بردن مشکلات فعلی شرکت نمی تواند آن ها را اجرا کند.
برای رسیدن به این منظور ، در این جا به معرفی برنامه اکسل و توابع مرتبط با آن پرداخته ایم. توابع مالی، آماری و ریاضی که به طور چشم گیری در حسابداری و مدیریت کاربرد دارد.

لینک دانلود کاربرد نرم افزار اکسل در علوم حسابداری،مدیریت و مهندسی

برچسب ها:
، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،
۱۶ آذر ماه ۱۳۹۱

SD

با تشکر حرف نداره.


۱۷ آذر ماه ۱۳۹۱

امین

با سلام
کاربردی بود. ممنون


۱۸ آذر ماه ۱۳۹۱

mozhde

mamnoon az lotfeton kheili khob bod


۲۳ آذر ماه ۱۳۹۱

حسین جلیل زاده

سلام ضمن عرض خسته نباشد امید است با تهیه وارسال مطالب و نرم افزارهای آموزنده و کمکی جامعه حسابداری را همواره یار یاور باشد


۲۳ آذر ماه ۱۳۹۱

حسین جلیل زاده

سلام ضمن عرض خسته نباشد امید است با تهیه وارسال مطالب و نرم افزارهای آموزنده و کمکی جامعه حسابداری را همواره یار یاور باشید


۲۴ آذر ماه ۱۳۹۱

نعیمه

سلام
این فایل برای من باز نمی شه
یعنی مشکل از کجاست؟


۲۵ آذر ماه ۱۳۹۱

سیمین

با سلام وعرض خسته نباشید واقعا ممنون به خاطر کمک هایی که میکنید خدا خیرتون بده


۲۶ آذر ماه ۱۳۹۱

محمد م

با کمال تشکر
دمت قیژ


۳۰ آذر ماه ۱۳۹۱

mahdi

اکسل در حسابداری برای من دانلود نمیشه . یبار هم که شد با kmplayer باز شد !!!


۰۵ دی ماه ۱۳۹۱

مسعود نقدی

با سلام
جهت مشاهده اظهارنامه عملکرد بعنوان مثال سال ۱۳۹۰ چیکار کنیم ؟


ارسال نظر


نام (لازم)
پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)
وب سایتتبلیغات

حسابداری

معرفی محصولات تخصصیaccfile

ارسال فایلهای جدید به ایمیل شما

accfile

  

با استفاده از این امکان ، در هر زمان که فایلی بر روی سایت قرار میگیرد از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد در نظر داشته باشید ثبت نام شما برای استفاده از این امکان زمانی به پایان رسیده است که لینک فعال سازی را در ایمیل خود کلیک کنید

تحت حمایت :

accroom