.

نوع فایل : Pdf

حجم فایل : ۹۳۰ KB

ترجمه و تلخیص: دکتر حلیمه رحمانی

منبع فایل : مجله تحلیلی ، اطلاع رسانی و پژوهشی حسابرس

رمز فایل : www.accfile.com

این مقاله خلاصه‌ای از گزارشی است که فدراسیون بین‌المللی حسابداران (IFAC) درمورد موضوع زنجیره تأمین گزارشگری مالی در سال ۲۰۰۸ منتشرکرده و ماحصل پروژه‌ای است که مجری آن آقای نورمن لیل بوده است.

در سال‌های اخیر کوشش‌های بسیاری برای تغییر و بهبود گزارشگری مالی صورت گرفته است. اما نتیجه این کوشش‌ها چه بوده است؟ آیا فرایند گزارشگری مالی بهتر شده است یا بدتر؟ آیا گزارش‌های مالی مربوط‌تر، قابل اتکاتر، و قابل فهم‌تر شده است؟ ازاین پس چه باید کرد؟ اینها پرسش‌هایی است که IFAC با انجام این پروژه به‌دنبال پاسخ‌گویی به آنها بوده است.

این گزارش با معرفی «زنجیره تامین گزارشگری مالی» و تمامی حوزه‌های اصلی آن شروع می‌شود که شامل راهبری شرکت، فرایند گزارشگری مالی، حسابرسی گزارش‌های مالی و سودمند بودن اطلاعات مالی است. پس از آن روش پژوهش مورد استفاده دراجرای پروژه بیان می‌شود و در نهایت به بررسی و بحث در مورد نتایج حاصل از این پروژه پرداخته می‌شود و راه حل‌های پیشنهاد شده برای آینده مطرح می‌شود.

لینک دانلود : زنجیره تامین گزارشگری مالی (دستورالعمل ها و دیدگاه های فعلی)

.

برچسب ها:
، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر


نام (لازم)
پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)
وب سایتتبلیغات

حسابداری

معرفی محصولات تخصصیaccfile

ارسال فایلهای جدید به ایمیل شما

accfile

  

با استفاده از این امکان ، در هر زمان که فایلی بر روی سایت قرار میگیرد از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد در نظر داشته باشید ثبت نام شما برای استفاده از این امکان زمانی به پایان رسیده است که لینک فعال سازی را در ایمیل خود کلیک کنید

تحت حمایت :

accroom